BAŞKAN SARAOĞLU’NUN AK PARTİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI; MİLYONLARIN PARTİSİ “AK SEVDA” 16 YAŞINDA

"Kurulduğu günden bugüne halka hizmetin adresi olan, Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti iktidarı olarak;
Facebook Twitter Google+

"Kurulduğu günden bugüne halka hizmetin adresi olan, Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti iktidarı olarak; 16 yıl boyunca ilk günkü heyecanla, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım olmak üzere, tüm AK kadrolar olarak, ülkemizi çok daha ileriye götürme adına Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyoruz.

AK Parti “Halka Hizmet Hakka Hizmet” anlayışı ile çizgisinden asla sapmadan yoluna devam etmiştir ve etmeye de devam edecektir. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, ulaşımdan turizme, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ekonomiden toplumsal dayanışmaya, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır.

Tüm bu hizmetlere rağmen Türkiye’nin büyümesi ve gelişmesini hazmedemeyen oluşumların, içeriden ve dışarından yapılan hain saldırıları gün geçtikçe artmaktadır. Hain terör yapılanmaları çeşitli amaçlarla harekete geçirilmiştir. Milletimiz bu oyunun farkındadır ve bu oyuna asla gelmeyecektir. 15 Temmuz darbe girişimi ile birlikte ortaya çıkan milli birlik ve dayanışma ruhu; birlikte atacağımız her adımda bizleri güçlü kılacak, devletimizi ve vatanımızı koruyacak yegâne değerdir. 

Kurulduğu günden bugüne yılmadan, yorulmadan Millete hizmet aşkıyla başlatılan bu kutlu yürüyüşümüzün 16. kuruluşunu tebrik eder, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ederim."

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dr. Mehmed Ali SARAOĞLU

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Gediz Belediye Başkanı

İLGİLİ RESİMLER